czwartek, 14 maja 2015

Vatika, Wzbogacony olejek kokosowy do włosów. Olejek idealny? :)

Witajcie Kochane!

Na pewno słyszałyście o pielęgnacji włosów olejkami? Moje włosy wręcz uwielbiają tą metodę więc dziś napiszę Wam o olejku firmy Vatika. Będzie krótko i na temat więc żeby nie przedłużać zaczynamy. :)Tradycyjnie zaczynamy od słów producenta:"Dabur Vatika Coconut Oil to niezastąpiony olejek zawierający wyciąg z kokosa, cytryny, rozmarynu, oraz amli.
Sprawia, że po użyciu włosy stają się mocne, zdrowe, błyszczące i niezwykle gładkie.
Nawilża i łagodzi podrażnioną skórę głowy, działa przeciwłupieżowo, oraz zapobiega przedwczesnemu siwieniu.Sposób użycia:Butelkę z olejkiem lekko rozgrzać wstawiając ją do ciepłej wody na kilka minut, aby przywrócić go do postaci płynnej (olej kokosowy tężeje w temperaturze ok.24 stopni.). Najlepiej wmasować w skórę głowy i włosy i pozostawić na noc. Rano umyć głowę szamponem.Najlepsze efekty osiąga się używając olej 2,3 razy w tygodniu. Przez okres ok 3 miesięcy. Poprawę widać po 4 tygodniach używania.Skład: Coconut oil (Cocos nucifere oil), Neem (Azadirachta indica Leaf extract), Brahmi (Centella asiatica Plant extract), Fruit extracts of Amla, Bahera and Harar (extracts of emblica officinalis Terminalia belirica and Terminalia chebula), Kapur kachri (Hedychium spicatum rhizome extract), Henna (Lawsonia inermis leaf extrac), Milk (lac), Rosemary oil (Rosmarinus officinalis oil), Lemon oil (Citrus limonum oil), TBHQ (t-butyl hydroquinone), Fragrance."


Obiecałam, że będzie szybko i będzie bo co tu dużo pisać? :) Skład naturalny i nafaszerowany najróżniejszymi drogocennymi dla włosów olejkami. :) Dlatego dla moich niskoporowatych, prostych włosów jest idealny. Nakładam go czasem na noc jak zaleca producent ale częściej z braku czasu na godzinę - dwie przed myciem włosów. Zmywam nakładając szampon na "suche" (tylko naolejowane) włosy. Później zwilżam i myję włosy normalnie. Takim sposobem olej zmywa się bez problemów. Po zmyciu oleju mimo wszystko używam odżywek. Włosy po takim zabiegu są wygładzone, bardziej lśniące i sprężyste. Nie wpływa u mnie na przyspieszenie przetłuszczania czy przeciążenie włosów. Długookresowe stosowanie zdecydowanie poprawia kondycję włosów. Zauważył to nawet mój fryzjer. :) Wystarczy ten olejek i trochę cierpliwości żeby mieć piękniejsze włosy.

Dostępny w internecie np mintishop.pl, allegro :)

Dla mnie nr 1 wśród olejków!

Olejujecie włosy? Lubicie?

Pozdrawiam,
Ela
Babski Folwark

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz