wtorek, 9 czerwca 2015

Koral idealny - MAC Costa Chic!

Hej!

Dziś chciałabym zaprezentować Wam przecudną szminkę firmy MAC. Jest to najdroższa szminka z mojej kolekcji ale czy najlepsza? :)


Bardzo podobają mi się opakowania szminek tej firmy - przypominają trochę pociski. :) Wglądają prosto ale elegancko. Wykonane są bardzo solidnie i mimo noszenia w torebce nic się z nimi nie dzieje. 

Trwałość szminki to około 4 godziny bez jedzenia i picia. Nie należy więc do najtrwalszych.

Wykończenie Frost to piękny opalizujący, błyszczący kolor. Jest to ciepły różowo - brzoskwiniowy odcień. Z pewnością jest to kolor bardzo nietypowy i piękny. Szminka ta jest bardzo trudna do sfotografowania ponieważ przy różnym świetle wygląda inaczej, co jest dowodem na to, że kolor jest na prawdę wyjątkowy.:)

Szminka nie wysusza ust, użytkowanie jej jest bardzo przyjemne. Jednak pomimo pięknego koloru i wykończenia ma bardzo dużą wadę - podkreśla wszystkie suche skórki, nawet te wcześniej niewidoczne. 

Szminki MAC to koszt 76 zł więc ponownie na pewno nie zakupię. Z chęcią jednak skorzystam z akcji BACK2MAC i wymienię 6 pustych opakowań produktów tej firmy na kolejną szmineczkę - może tym razem matową. :)

Resumując, szminka jest fajna jednak są lepsze i to za dużo mniejsze pieniądze. Moja ocena to 6/10. 

Pozdrawiam,
Ela
Babski Folwark

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz