niedziela, 26 kwietnia 2015

Wiosenne rozdanie!

Witam serdecznie!

Zapraszam wszystkich na rozdanie! Do wygrania wychwalany w blogosferze i na Youtube bronzer Bahama Mama! Produkt jest w 100% oryginalny, kupiony stacjonarnie w Drogerii Jaśmin w Krakowie.Czy warto?
Warto! :) Szczególnie, że nie musicie odpowiadać na skomplikowane pytania ani nic udostępniać. :) Wystarczy być publicznym obserwatorem mojego bloga oraz polubić profil Babski Folwark na Facebooku. Dodatkowo osoby, które komentują, lajkują czy udostępniają moje posty dostają ode mnie dodatkowy los (tzn wpiszę je na listę dwa razy :)). Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną możecie udostępnić post z rozdaniem na Facebooku (+1) oraz dodać informację o rozdaniu na swoim blogu (+1). Czyli jeśli spełnicie wszystkie warunki na liście do losowania możecie pojawić się aż 4 razy.

Po poprzednim rozdaniu doszły mnie słuchy, że niektóre z Was nie wiedziały jak zostać publicznym obserwatorem bloga - najlepiej skorzystać z instrukcji pod tym linkiem - LINK. Oczywiście najłatwiej użyć konta Google.
Regulamin rozdania
1. Rozdanie organizowane jest przez bloga babskifowark.blogspot.com. Sponsorem nagród jest autorka bloga.
2. Termin zgłoszeń upływa 17.05.2015 roku o godzinie 24. Konkurs trwa 3 tygodnie.
3. Zadanie polega na poprawnym i zgodnym z prawdą wypełnieniu formularza.
4. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wylosowana 1 osoba.
5. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
6. Osoby niepełnoletnie powinny zapytać o zgodę na udział swoich rodziców.
7. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski. Czekam na adres do wysyłki maksymalnie tydzień, w innym wypadku przeprowadzę losowanie po raz kolejny.

8. Koszt wysyłki nagród pokrywa autorka bloga.
9. Zgłaszając się do rozdania wyrażasz zgodę na przekazanie danych osobowych w celu wysyłki paczki (Dz.U.Nr.133 pozycja 883z późn. zm.)
10. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 20 maja.
11. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.
12. Regulamin wchodzi w życie wraz z dniem rozpoczęcia konkursu. W sprawach nie określonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązujące.

Zachęcam do udziału w rozdaniu oraz życzę powodzenia!

Pozdrawiam,
Ela 
Babski Folwark 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz